Super Benek Universal

Podstielka pre zvieratá – bentonitová, bezprašná a hrudkujúca, nearomatizovaná, frakcia granulátu 2 - 5mm

Variant
Skladom (>5 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 120/5L 120/10L Zvoľte variant
€3,80 €6,40 od €3,80
Kategória: Bentonitové podstielky
Spláchnuteľné v toalete: Nie
Typ srsti mačky: krátkosrstá, dlhosrstá
Produktová rada podľa veľkosti zrna: Universal

Super Benek Universal

Hygienická podstielka pre domáce zvieratá, vyrábaná z bentonitovej suroviny, s pravidelnými zrnami s rozmermi 2-5 mm. Je veľmi výdatná, vďaka hrudkovaniu napučiava, čo jej veľmi účinne zvyšuje vlastnosť pohlcovania kvapaliny a zápachu. Suchá, ľahká, teplá, vytvára dojem, že je ohrievaná. Dáva pocit pohodlia zvieraťu aj chovateľovi. Ide o veľmi absorpčný, bezprašný granulát, ktorý vytvára hrudky s pravidelným tvarom. Vďaka tejto vlastnosti využitá podstielka, aj keby jeho obsah v nádobe-záchodíku bol menší než 6 cm, sa nelepí na dno nádoby. Pohlcuje kvapaliny a zápachy, eliminuje plesne a baktérie. Táto podstielka sa vyznačuje nízkou cenou, vďaka čomu sa stáva prístupnejšia pre všetkých majiteľov domácich zvierat.

Spôsob použitia:

Podstielku nasypte do mačacej toalety. Hrudky a nečistoty z mačacej toalety priebežne odstraňujte lopatkou. Toaletu doplňujte čistým stelivom do výšky vrstvy min. 5 cm. V prípade použitia ako spodnej výstelky pre iné zvieratá ako mačky odporúčame vrstvu 1–2 cm, ktorá sa následne vymieňa spolu s vrchným stelivom napr. drevenou podstielkou Super Pinio.

TIP – pre podporu pôsobenia hygienických podstielok odporúčame používať pohlcovač, ktorý zvyšuje výdatnosť a zlepšuje sorpciu granulátu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: