Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Podstielka pre mačky – kukuričná, aromatizovaná, bezprašná a hrudkujúca.

Skladom (>5 ks)
Kód: 77
€6,60 €0,94 / 1 l
Kategória: Kukuričné podstielky
Hmotnosť: 4.8 kg
Spláchnuteľné v toalete: Áno
Typ srsti mačky: krátkosrstá

Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Super Benek Vám prináša podstielkovú radu Corn Cat obohatenú o arómu čerstvá tráva, vyrobenú z mletej kukurice. CornCat ma prírodnú žltú až zlatistú farbu vo forme pevného a zároveň jemného granulátu o veľkosti 1 – 4 mm. Tento rozmer a váha zaručuje minimálne vynášanie z toalety, či zachytávanie o srsť mačky. Pri styku s tekutinou tvorí kompaktne pevné hrudky a výborne absorbuje nežiadúce pachy. Vytvorené hrudky sa pri styku s veľkým množstvom vody úplne rozpadnú. Hrudky v malých množstvách je možné bez obáv spláchnuť v toalete. CornCat je čisto prírodný produkt, bez pridávania akýchkoľvek dodatočných chemických látok. Nemusíte mať žiadne obavy, ak Vaša mačka prehltne podstielku, bezpečne ju vylúči. Opakovaná konzumácia podstielky môže signalizovať nedostatok živín v bežnej strave, je vhodné jej doplniť stravu, prípadne sa poradiť s Vašim veterinárom. Podstielka na základe testu podľa nemeckého štandardu DIN 18132 má schopnosť až 150% tekutín. V teste spotreby podstielka dosiahla super výsledky a to so spotrebou 60 cm3 pri absorbovaní 60ml tekutiny. Podstielku možno likvidovať v menších množstvách v toalete prípadne kompostovať.

Hlavné prednosti podstielky pre mačky Super Benek Corn Cat Fresh Grass

  • Podstielka vyrobená v rodinnej firme BENOX zo Slovenska a Certech z Poľska
  • Ide o prírodný rad bez chemických látok
  • Pri styku s tekutinou tvorí kompaktné pevné hrudky
  • Chráni zdravie vašich domácich miláčikov
  • Rozmer a váha zaručujú minimálne vynášanie z toalety
  • Opakovaná konzumácia podstielky môže signalizovať nedostatok živín
  • Granulát Super Benek Corn Natural má jemnú zrnitosť (1 – 4 mm)

Zvýšená absorpčná schopnosť podstielky Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Granulát Super Benek Corn Cat Fresh Grass má jemnú zrnitosť (1 – 4 mm) prírodnej žltej až zlatistej farby. Podstielka podľa nemeckého štandardu DIN 18132 má zvýšenú absorpčnú schopnosť (až 150 %). V teste spotreby obstála podstielka Super Benek Corn Cat Fresh Grass na výbornú, a to so spotrebou podstielky 60 cm3 pri absorpcii 60 ml tekutiny.

Spôsob použitia:
Stelivo nasypte do mačacej toalety. Hrudky a nečistoty z mačacej toalety priebežne odstraňujte lopatkou. Toaletu doplňujte čistým stelivom do výšky vrstvy min. 5 cm. Podstielku je možné použiť aj pre iné zvieraťa napr. hlodavce či vtáky.

UPOZORNENIE:
Hrudky v malých množstvách možno bez problémov spláchnuť v toalete. Pozor, v žiadnom prípade ale nesplachujte väčšie množstvo hrudiek, kedy hrozí riziko upchatia kanalizačného systému. Pred splachovaním si prosím overte, či toto nejako neupravuje miestna vyhláška, aby ste predišli možným komplikáciám.

Zloženie:
Materiál rastlinného pôvodu. Doba použiteľnosti nie je obmedzená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie