Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Podstielka pre mačky – kukuričná, aromatizovaná, bezprašná a hrudkujúca.

Skladom (>5 ks)
Kód: 77
€7,10 €1,01 / 1 l
Kategória: Kukuričné podstielky
Hmotnosť: 4.8 kg
Spláchnuteľné v toalete: Áno
Typ srsti mačky: krátkosrstá

Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Super Benek Vám prináša podstielkovú radu Corn Cat obohatenú o arómu čerstvá tráva, vyrobenú z mletej kukurice. CornCat ma prírodnú žltú až zlatistú farbu vo forme pevného a zároveň jemného granulátu o veľkosti 1 – 4 mm. Tento rozmer a váha zaručuje minimálne vynášanie z toalety, či zachytávanie o srsť mačky. Pri styku s tekutinou tvorí kompaktne pevné hrudky a výborne absorbuje nežiadúce pachy. Vytvorené hrudky sa pri styku s veľkým množstvom vody úplne rozpadnú. Hrudky v malých množstvách je možné bez obáv spláchnuť v toalete. CornCat je čisto prírodný produkt, bez pridávania akýchkoľvek dodatočných chemických látok. Nemusíte mať žiadne obavy, ak Vaša mačka prehltne podstielku, bezpečne ju vylúči. Opakovaná konzumácia podstielky môže signalizovať nedostatok živín v bežnej strave, je vhodné jej doplniť stravu, prípadne sa poradiť s Vašim veterinárom. Podstielka na základe testu podľa nemeckého štandardu DIN 18132 má schopnosť až 150% tekutín. V teste spotreby podstielka dosiahla super výsledky a to so spotrebou 60 cm3 pri absorbovaní 60ml tekutiny. Podstielku možno likvidovať v menších množstvách v toalete prípadne kompostovať.

Hlavné prednosti podstielky pre mačky Super Benek Corn Cat Fresh Grass

  • Podstielka vyrobená v rodinnej firme BENOX zo Slovenska a Certech z Poľska
  • Ide o prírodný rad bez chemických látok
  • Pri styku s tekutinou tvorí kompaktné pevné hrudky
  • Chráni zdravie vašich domácich miláčikov
  • Rozmer a váha zaručujú minimálne vynášanie z toalety
  • Opakovaná konzumácia podstielky môže signalizovať nedostatok živín
  • Granulát Super Benek Corn Natural má jemnú zrnitosť (1 – 4 mm)

Zvýšená absorpčná schopnosť podstielky Super Benek Corn Cat Fresh Grass

Granulát Super Benek Corn Cat Fresh Grass má jemnú zrnitosť (1 – 4 mm) prírodnej žltej až zlatistej farby. Podstielka podľa nemeckého štandardu DIN 18132 má zvýšenú absorpčnú schopnosť (až 150 %). V teste spotreby obstála podstielka Super Benek Corn Cat Fresh Grass na výbornú, a to so spotrebou podstielky 60 cm3 pri absorpcii 60 ml tekutiny.

Spôsob použitia:
Stelivo nasypte do mačacej toalety. Hrudky a nečistoty z mačacej toalety priebežne odstraňujte lopatkou. Toaletu doplňujte čistým stelivom do výšky vrstvy min. 5 cm. Podstielku je možné použiť aj pre iné zvieraťa napr. hlodavce či vtáky.

UPOZORNENIE:
Hrudky v malých množstvách možno bez problémov spláchnuť v toalete. Pozor, v žiadnom prípade ale nesplachujte väčšie množstvo hrudiek, kedy hrozí riziko upchatia kanalizačného systému. Pred splachovaním si prosím overte, či toto nejako neupravuje miestna vyhláška, aby ste predišli možným komplikáciám.

Zloženie:
Materiál rastlinného pôvodu. Doba použiteľnosti nie je obmedzená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: